Ogłoszenie

SWZP Serwer Wymiataczy z Polski ------> 91.204.162.80:5596 ZAPRASZAMY

#1 2010-11-16 20:28:51

mikim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 2
Punktów :   

Kawaly od mikim

Polak, Niemiec i Rusek idą i spotkają diabla i mówi jeśli chcecie przeżyć przyjdźcie jakimś  pojazdem no to polak przyjechał maluchem a rusek koparką a Niemca nie było no to diabeł mówi teraz to zgniećcie no to polak zgniótł łatwo a rusek płakał i w pewnej chwil zaczął się śmiać  to Polak się go pyta czemu płakałeś bo bolało ja tłukłem koparę a czemu się teraz śmiejesz bo Niemiec jedzie czołgiem pancerny.



Niemiec, Polak i Rusek idą i spotykają diabla a ten mówi jeśli chcecie żyć przynieście jakiegoś kwiatka to polak przyniósł  stokrotkę rusek różę a Niemca nie było to diabeł każe wsadzić se to w dupę to polak wsadził rusek śmiał się i płakał polak się go pyta czemu płaczesz bo boli a śmiejesz się bo Niemiec idzie z kaktusem



babcia idzie do spowiedzi i się spowiada przeklinałem, cudzo... ksiądz jej przerwał ale w pani wieku to już dozwolone ksiądz zapukał a ona na to co ma huju straszysz.




babcia mówi moja wina moja wina moja bardzo wielka wina a Jasiu  na to babci wina babci wina babci bardzo wielka wina





Jasiu jedzie rowerem i mówi lowelku stój lowelku jedź jakaś pani zauważa to i mówi taki durzy chlopiec a nie umie powiedziec L SPIELDALAJ STALA PIZDO A TY LOWELKU JEDZ




MaM NaDzIeJe Ze SiE pOdObA Jesli tak to odp

Ostatnio edytowany przez mikim (2010-11-19 17:53:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl