Ogłoszenie

SWZP Serwer Wymiataczy z Polski ------> 91.204.162.80:5596 ZAPRASZAMY

#1 2010-10-16 09:12:38

Zaboobin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 34
Punktów :   

BloodSquad - BS

Siema !
Pierwszą rzeczą którą chciałbym napisać jest propozycja odnośnie forum... Załóżcie temat do przywitań
Okej...
Nazywam się Maciek. Imię to noszę z dumą przez 13 lat.
Moimi zainteresowaniami są różnorodne sztuki walki, z czego sam ćwiczę od dzieciństwa Karate i Aikido.
W wolnym czasie jeżdżę na rowerze - jazda ekstremalna jest po porostu boska ;D - lub gram na kompie.
W pierwszy dzień weekendu jeżdżę do szkoły tanecznej - kierunek: HipHop.

Dobra... Teraz coś o gangu.

Gang powstał wczoraj... Pierwsza nazwa przychodząca mi na myśl to: BloodySquad - z angielskiego: Krwawa Drużyna.
Oznaczenie powyższej nazwy, nie jest jakąś groźbą czy też w dosłownym znaczeniu Krwawą Drużyną, z tego powodu iż sam nie jestem doskonały w zabijaniu innych.
W całej stworzonej prze zemnie ekipie będzie się liczyć dobra zabawa, rozwijanie swoich słabych stron, i pokazywanie siebie od najlepszej strony.
Np. W moim przypadku, dobrze trickuje samochodami, lecz nie idzie mi w zabijaniu. Dlatego więcej będę poświęcał czasu sparingom.

Moja aktywność w grze będzie naprawdę duża, a jeśli by się zdarzyło, że mnie nie ma to zawsze zostaje jeden wybór... GG !
W związku z tym podaję wam mój nr: 22514470.



PS. Na pewno się zniechęcicie moim wiekiem lecz... Uważam, że jak na mój czas życia, jestem bardzo rozwinięty, wręcz bardziej niż niektórzy 16-latkowie.

Offline

 

#2 2010-10-16 19:23:45

 Sexoholik

Administrator

1926281
Skąd: Kazachstan
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: BloodSquad - BS

Siemka!
Spoko, tutaj nikt nie patrzy na wiek. Co do ostatniego zdania się zgadzam. Wystarczy porównać to jak piszesz z tym jak pisał (rzekomo) szesnastoletni beton. Witamy i zapraszamy do grania.

Offline

 

#3 2010-10-17 10:21:53

Zaboobin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: BloodSquad - BS

Miło mi to słyszeć. Zapewne nie raz spotkaliście się z sytuacją wyzywania młodszych graczy... Takie sytuacje są prawie w każdej grze...
No ale przez te 2 dni grania na serwie nie spotkałem się z żadnym poważnym wyzwiskiem kierowanym do kogoś

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl